שאלות ותשובות

 

האם ניתן לרכוש דודי קיטור משומשים?

 
בהחלט ניתן לרכוש דודי קיטור משומשים מכל סוג ולכל מטרה רק על מנת ושנוכל להעניק עבורכם את השירות ולמצוא בעבורכם את דודי הקיטור המתאימים לכם ביותר חייגו אלינו – 072-3257438 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 

האם יש שימוש בקיטור גם בבית?

 
בהחלט כן, יש שימוש רב בקיטור בבית הניקוי הבית למשל: שימוש בשואב אבק העובד על קיטור או השימוש במגהץ קיטור. ישנם שימושי רבים בקיטור בתחומים רבים.אם יש לך תחום ספציפי או לקבלת ייעוץ חינם.אתה מוזמן לחייג אלינו ל - 072-3257438 ונשמח לעמוד לשירותך.
 
 
 

האם ניתן לרכוש גם דודי קיטור משומשים?

 
בהחלט כן, ניתן לרכוש דודי קיטור משומשים לכל מטרה. חשוב לציין כי יש להתייעץ עם בעל מקצוע שמתחמחה בשימוש בדודי קיטור לפני כל רכישה של דודי קיטור (משומשים או חדשים). לקבלת ייעוץ ללא עלות נשמח אם תיצור עימנו קשר - 072-3257438 תודה.
 
 
 

מהם מים רכים ומה החשיבות שהם יהיו בדודי קיטור?

 
מים רכים הם, מים שהם בעלי ריכוזיות נמוכה של מגנזיום וסידן, לכן מים רכים לא גורמים להצטברות של אבנית בדודי קיטור ובכל מה שבעצם בא במגע עימם. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במספר - 072-3257438 ונשמח לעמוד לשירותך.
 
 
 

כמה עולה לי דודי קיטור משומשים? יש לי חברה ואני מעוניין בדודי קיטור משומשים?

 
שלום רב, על מנת להתאים עבורך את סוגי דודי קיטור המשומשים המתאימים ביותר עבורך נשמח עם תיצור עימנו קשר במספר - 072-3257438 ונשמח לעמוד לשירותך.
 
 
 

מהם בעצם מים רכים? האם אני יכול לרכוש אותם בנפרד?

 
מים רכים אלו מים שאין בהם יוני סידן ויוני מגנזיום רבים, ולכן לא גורמים להצטברות אבנית במים. האבנית פוגעת בכל מה שבא במגע ממושך עם מים למשל: דודי שמש, בקומקומים חשמליים וגם כמובן בדודי קיטור. משקעי אבנים אלו פוגעים באיכות ובתקינות עבודתו של המכשיר.
אתם מוזמנים לחייג אליינו למספר - 072-3257438 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 

מה הכוונה כאשר מדובר במים רכים בדודי קיטור?

 
הכוונה היא שימוש במים שמותאמים לעבודה בקיטור הם מים בעלי תרכובת מעט שונה ולכן הם לא פוגעים בדוד הקיטור עצמו או נפגעים מהשימוש בו.לפרטים נוספים ושאלות נוספות פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 

האם ניתן לקבל הסבר מעמיק לגבי חיסכון באנרגיה?

 
בהחלט תוכל לקבל אינפורמציה מלאה ומקיפה לגבי כל הנושאים ובכללם חיסכון באנרגיה ללא עלות
חייג אלינו למספר - 072-3257438 ונשמח לעמוד לשירותך.