קיטור תעשייתי

 
העבודה עם קיטור אינה דבר של מה בכך. על מנת לרתום בבטחה את אנרגיית הקיטור, יש להכיר היטב את המערכת. אנרגיית הקיטור הינה ידידותית לסביבה בהשוואה לשיטות אחרות להפקת אנרגיה ומסייעת רבות לחיסכון בכסף ובחשמל.

צריכים קיטור מים ? רוצים לדעת עוד פרטים ? חייגו אלינו - 073-7815921 ונשמח לעמוד לשירותך.
 
 

חשיבות הבטיחות בעבודה עם קיטור מים

 
מערכות קיטור המפעילות מכונות שונות פועלות בלחצים גבוהים ביותר, כאשר על אף אמצעי הביטחון והבטיחות הקיימים, טעות עדיין עלולה להסתיים באסון. מסיבה זו דורש משרד התמ"ת (משרד העבודה) רישיון להפעלת דודי קיטור ודודי הסקה. לפיכך, הפעלת דודי קיטור מים, למשל, דורשת הכשרה מסודרת וקבלת רישיון מתאים. ללא אלו, לא ניתן להפעיל דודי קיטור או דודי הסקה.

לא זאת בלבד שרק מפעילים בעלי אישור ממשרד התמ"ת יכולים להפעיל דודי קיטור מים וחשמל, הרי שגם בנייתם והטיפול בהם כפופים לעמידה בתווי תקן שונים. על מנת להבטיח את פעילותם של הדוודים יש לבצע בהם טיפולים שוטפים, וכן טיפולי אחזקה ותיקונים כל אימת שמתעורר הצורך בכך. מכיוון שלחץ קיטור במיכון כבד הוא רב מאוד, העמידה בתווי התקן ובדרישות אחרות של הרשויות מגנה הן על החברה המבצעת את הטיפול והן על החברה אשר הדוד בבעלותה.
 

קיטור מים - רק אצל קיטור אחזקות

 
חברת קיטור אחזקות בע"מ פועלת בשוק מזה שנים רבות, ולרשותה ניסיון נרחב בתחום הקיטור. בין שירותיה, מוכרת החברה ומשכירה דודי קיטור מים חדשים ומשומשים, משפצת ומחדשת דוודים ישנים ומספקת קשת רחבה של שירותים לתיקון ולאחזקה לציוד זה.

צוות החברה הינו מיומן ומסור, ושם דגש עז על טיפול מסור ומדוקדק בכל היבטי השימוש במערכות אלו, כדי להבטיח תפקוד מיטבי וחיסכון מרבי באנרגיה ובכסף ובהשפעה על הסביבה. לרשות החברה ציוד וחומרים מן המובילים בתחום, אשר מאפשרים לה לספק ללקוחותיה שירות איכותי ומקיף בכל עת.

רוצים גם אתם ללמוד כיצד תוכלו לחסוך בהוצאות האנרגיה ולשמור על הסביבה? נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלותיכם ולעבוד למענכם במלוא הקיטור!