מים רכים

 
המים בישראל ידועים כמים קשים, דהיינו כמים שיש בהם יוני סידן ויוני מגנזיום, הגורמים להצטברות אבנית במים. אבנית זו פוגעת בכל מה שבא במגע ממושך עם מים:
 
 
  • מכונות כביסה
  • דודי שמש
  • קומקומים חשמליים
  • דודי קיטור
 
בכל עצם, גוף חימום, רכיב, או מכל שיהיו בו מים קשים לאורך זמן נראה במוקדם או במאוחר כי הצטברו בו משקעי אבנית. משקעי אבנים אלו לא מהווים רק מפגע אסתטי, אלא פעמים רבות גם פוגעים באיכות ובתקינות עבודתו של המכשיר.
 
 
 
מים רכים
 
 
 
 
בדיוק לשם כך יש להתקין במכשירים אלו מערכות סינון וטיהור מים, כך שיהפכו למים רכים. אנו ב- חברת קיטור (אחזקות) בע"מ מתמחים בשיפוץ ובתחזוקת דודי קיטור כך שיהיו בהם מים רכים, נטולי משקעי אבנית.
 

מים רכים – המפתח לעבודתם התקינה של דודי הקיטור

 
מים קשים יכולים לפגוע קשות בעבודתם של דודי הקיטור שלנו. הצטברות אבנית סביב דפנות הדודים והחלפים הפנימיים שבתוכם יכולה לפגוע משמעותית ביעילות עבודתם, שכן היעילות האנרגטית שלהם נפגמת בגלל צריכת אנרגיה גדולה יותר. זאת ועוד, הצטברות האבנית מקצרת באופן משמעותי את אורך חייהם של דודי הקיטור.

המפתח לשמירה על תקינות עבודתם ועל אורך חייהם של דודי הקיטור הוא הבטחת הימצאותם של מים רכים בדוודים. אלה הם מים בעלי ריכוז נמוך של סידן ומגנזיום, ולכן הם אינם גורמים להצטברותה של אבנית בכל מה שבא במגע עימם.
 

קיטור אחזקות בע"מ – מים רכים בדודי הקיטור שלכם

 
אנו בחברת קיטור (אחזקות) בע"מ מתמחים באספקת מגוון שירותים בתחום הקיטור לתעשייה. בין שלל השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו, אנו גם מתמחים בניקוי ובתחזוקת דודי קיטור, לשם הסרת משקעי אבנית שהצטברו עליהם, ובשיפוץ דודי קיטור להבטחת הימצאותם של מים רכים בדוודים.

הניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בתחום דודי הקיטור בפרט, ומערכות אנרגיה בכלל, מאפשר לנו לספק מענה מקצועי לכל בעיה ולכל לקוח, לשפר את יעילות חסכון האנרגיה של דודי קיטור ולמנוע את הבעיות הנגרמות בהם כתוצאה מהימצאותם בסביבת מים קשים.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים, וליהנות ממגוון השירותים שאנו מציעים בתחום הקיטור לתעשייה, לרבות עבודות ריתוך למיניהן.

צרו קשר - לחצו כאן עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.