דודי קיטור חשמלי

 

איך לבחור דודי קיטור חשמלי לתעשייה

 
צריכים דוד קיטור חשמלי שיענה על כל הדרישות?
אתם בדיוק במקום הנכון.
פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לדוד קיטור חשמלי בהתאמה אישית.
לפרטים חייגו 073-7815921 ונשמח לעמוד לשירותכם
 

איך בוחרים דוד קיטור חשמלי?

 
כל סוגי דודי הקיטור מורכבים ממכל מים, ממערכת בעירה וממערכת בקרה. על מנת להבטיח שתהליך הבעירה של המים לצורך הפיכתם לאדים (קיטור) יתבצע בצורה האופטימלית, חשוב מאוד לרכוש רק דוודים העומדים בכל דרישות התקן, הן מבחינת איכות והן מבחינת בטיחות. מדובר במתקן שבו מתבצעת שריפת דלק במטרה להפוך את המים לקיטור, ולכן הוא חייב להיות מיוצר על פי כל דרישות התקן, כדי לא לסכן את האנשים ואת הרכוש הנמצאים במקום. כמו כן, חשוב מאוד לוודא, כי פעולת ההתקנה של הדוד מתבצעת על ידי מתקין מוסמך ומורשה בלבד, אשר לאחר סיום העבודה מבצע ביקורת תקינות ומוודא שהדוד פועל כמצופה.
 

דוד קיטור חשמלי רוכשים בקיטור

 
קיטור פועלת בתחום הדוודים מזה עשרות שנים, ומשווקת מתקנים מכל הסוגים. בין היתר תוכלו למצוא אצלנו דודי קיטור חשמליים מתוצרת החברות המובילות בענף, המגיעים אליכם עם אחריות יצרן מקורית. השירות כולל התקנה באתר הלקוח וביצוע בדיקת תקינות מקיפה.

בנוסף לדוודים עצמם, אנו מספקים גם שירותי תיקון ותחזוקה של דודי קיטור. שירותי התחזוקה שלנו ניתנים על ידי צוות טכנאי דוודים מנוסה, בעל כל ההכשרות הנדרשות בתחום, אשר מאתר כל תקלה במהירות ומספק לה פתרונות ביעילות ובאחריות.
 
דודי קיטור חשמלי
 
 

ניקוי אבנית בדוד קיטור חשמלי

 
 
כל דוד קיטור מכיל בתוכו מים, דבר שמביא הרבה פעמים להצטברות של אבנית בתוך הדוד עצמו. הצטברות של אבנית עלולה לפגוע בפעילותו התקינה, ולגרום להפקה של פחות אנרגיה מהמצופה. על מנת להבטיח שזה לא יקרה, חשוב מאוד לבצע טיפול שוטף בדוד, הכולל ניקוי אבנית בדוד עצמו ו במחליפי החום. הצוות המקצועי של קיטור מתמחה בניקוי אבנית מדודי קיטור חשמליים, ומבצע זאת באמצעות הציוד המתקדם ביותר.

אז אם אתם מחפשים דוד קיטור חשמלי חדש או יד שנייה שמתאים בצורה מדויקת לצרכים שלכם, או אם אתם צריכים שירותי תחזוקה לדוודים מסוג זה – פנו אלינו וקבלו שירות מקצועי במחיר הוגן.
 
לקבלת מידע נוסף עובר דודי קיטור חשמלי והצעת מחיר חייגו עכשיו 073-7815921 או צרו עמנו קשר דרך האתר.