אחזקת דודי קיטור

 
חברת קיטור (אחזקות) בע"מ פועלת בתחום הקיטור כבר למעלה מ-25 שנה. החברה מספקת מגוון רחב של שירותים, החל מעבודות ריתוך, הרכבת מבערים, ניקוי כימי של דודי קיטור, בניית לוחות חשמל ועוד. על פניו דודי קיטור הם מוצרים פשוטים יחסית, המורכבים משלוש יחידות מרכזיות: מערכת בקרה, מערכת בעירה ומיכל מים. השריפה של הדלק מסייעת בחימום המים ותחת פיקוח של מערכת הבקרה, הופכים המים לקיטור. עם זאת, העומסים הכבדים בהם נדרשים דודי הקיטור לעמוד מחייבים ביצוע עבודות תחזוקה ואחזקה באופן שוטף. זאת במטרה לשמור על תקינות המערכת ולהפחית את הסיכוי לתקלות שעלולות להוביל לפגיעה ביעילות ואף לסכנה ממשית לבטיחות העובדים.
 

דודי קיטור - אחזקה מא' ועד ת'

 
בכל הקשור לפעילות השוטפת של דודי קיטור אחזקה היא אחד הנושאים המורכבים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת. כפי שכולנו יודעים, בכל מפגש של מכשירים חשמליים ומים, ניתן למצוא גם חלודה ואבנית, ובכל מקום שבו יש חלקים נעים, קיים סיכוי להתרופפות של ברגים, תקלות מכניות והצטברות של שמנים במקומות לא רצויים. מאחר ובמערכת הבקרה קיימים גם רכיבים חשמליים ורכיבי מחשוב שונים, הרי שאת עבודות האחזקה יש לבצע אך ורק באמצעות צוות מקצועי שכולל אנשי מקצוע מתחום החשמל, המחשוב, האלקטרוניקה והכימיה. זכרו שבשעת העבודה, המים בדודי הקיטור מגיעים לטמפרטורות גבוהות במיוחד, שעשויות להוות סכנה לאלו המצויים בקרבת הדוד.
 

דודי קיטור אחזקה - הטסט השנתי

 
מאחר ודוד לא תקין טומן בחובו סכנות רבות למשתמשים בו, מדי שנה דודי הקיטור הפועלים בישראל עוברים בדיקה, בדיוק כמו הטסט השנתי שעוברים רכבים. בהתאם לכך, בדיוק באותו האופן שבו ניתן להכין את הרכב לטסט במוסך מורשה וליהנות מטסט חלק וללא תקלות, כך ניתן להכין גם את הדוד לבדיקה השנתית על מנת לחסוך זמן, אנרגיה ולא מעט כסף.

חברת קיטור (אחזקות) בע"מ מציעה ללקוחותיה שירותי הכנה למבחן השנתי, שירותי אחזקת דודי קיטור שוטפים וכן שירותי שיפוץ המתאימים לדודים ישנים שיצאו מכלל פעולה לצורך השמשה.
 
אחזקת דודי קיטור